logo

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādi ir nosacījumi?
Ir jābūt vecumā no 18 līdz 85 gadiem, nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un derīgs mobilā tālruņa numurs, nedrīkst būt kavētu aizdevuma maksājumu vai pārkāptu parādsaistību.
Vai var aizņemties gadījumā, ja jau ir aizdevums bankā vai citā kredītiestādē?
Jā, ir iespējams aizņemties, ja nav kavēti aizdevuma maksājumi un neesi parādnieku sarakstos.
Kādi dokumenti ir nepieciešami?
Aizdevuma saņemšanai nav nepieciešami nekādi dokumenti, ja to nepieprasa aizdevējs. Personas identitāti apliecinoši dokumenti ir pase vai personas apliecība. Finansiālo stāvokli apliecinoši dokumenti ir izziņa no VSAA vai bankas konta pārskats.
Cik ātri aizdevuma summa tiks ieskaitīta manā bankas kontā?
Ja aizdevēja un klienta bankas konts ir vienā bankā, tad nepieciešamo naudas summu iespējams saņemt 15 minūšu laikā pēc aizdevuma pieteikuma izskatīšanas un apstiprināšanas. Ja bankas konts ir kādā citā bankā, tad nepieciešamo naudas summu iespējams saņemt līdz pat trīs dienu laikā no pieteikuma izskatīšanas brīža.
Cik ātri es saņemšu lēmumu?
Lēmumu par aizdevuma piešķiršanu saņemsi dažu minūšu laikā.
Cik lielu summu varu aizņemties?
Kredītlimits tiek noteikts katram klientam individuāli.
Vai var vienlaicīgi saņemt vairākus aizdevumus?
Vienlaicīgi var būt aktīvs tikai viens aizdevums.
Vippo.lv ir neatkarīgs starpnieks, kas piedāvā informatīvu platformu par aizdevumiem internetā, bez jebkādas maksas iepazīstina patērētājus ar aizdevēju kredīta līguma speciālajiem noteikumiem un citu būtisku informāciju. Visiem piedāvātiem aizdevējiem ir kreditēšanas iestādes atbilstoša licence. Vippo.lv nav aizdevējs un neizsniedz aizdevumus.