logo

SMS

Vietne www.vippo.lv, turpmāk tekstā – Vietne.

Apmeklētājs – fiziska persona, kura internetā apmeklē tiešsaistes Vietni.

SMS tiek izmantota, lai veiksmīgi komunicētu ar Vietnes apmeklētāju. Visas SMS tiek apstrādātas, izmantojot dažādu vīrusu un surogātpasta filtrus. Vietne patur tiesības bloķēt jebkuru telefona numuru, ko tā uzskata par nepiemērotu.

SMS var saturēt reklāmas tekstus, ja jūs nevēlaties tos saņemt, lūdzu, veiciet atteikšanos no reklāmas šeit vai nosūtītajā reklāmas SMS.

Jums jāzina, ka nosūtot SMS tiek izmantots internets, kas ir atvērta sistēma, un Vietne nevar nodrošināt absolūtu drošību, t.i., ka visas SMS tiek saņemtas bez kļūdām, nav bojātas un ir bez vīrusiem, un ka tās nepazudīs, netiks iznīcinātas vai pārtvertas, un/vai atšifrētas. Tādēļ, izmantojot SMS, netiek sūtīta sensitīva un/vai personiski identificējama informācija. Vietne neuzņemas atbildību par SMS saturu, ja tas ir ticis bojāts, pārtverts, atšifrēts vai citādi piesavināts.

Nosūtītās SMS saturs var būt konfidenciāls un paredzēts attiecīgam Vietnes Apmeklētājam. Ja esat saņēmis SMS, kurš nav paredzēts jums, šādi apstākļi neatļauj jums izmantot vai izpaust šo informāciju. Lūdzam, nekavējoties informējiet Vietnes administratoru un izdzēst šo SMS. Jebkāda neatļauta Vietnes SMS satura izmantošana, atklāšana, pavairošana vai izplatīšana ir aizliegta.

Saņemot un atverot SMS no Vietnes, jūs piekrītat visiem Vietnes noteikumiem un nosacījumiem.

Vippo.lv ir neatkarīgs starpnieks, kas piedāvā informatīvu platformu par aizdevumiem internetā, bez jebkādas maksas iepazīstina patērētājus ar aizdevēju kredīta līguma speciālajiem noteikumiem un citu būtisku informāciju. Visiem piedāvātiem aizdevējiem ir kreditēšanas iestādes atbilstoša licence. Vippo.lv nav aizdevējs un neizsniedz aizdevumus.