logo

E-pasts

Vietne www.vippo.lv, turpmāk tekstā – Vietne.

Apmeklētājs – fiziska persona, kura internetā apmeklē tiešsaistes Vietni.

E-pasts tiek izmantots, lai veiksmīgi komunicētu ar Vietnes apmeklētāju. Visi E-pasti tiek apstrādāti, izmantojot dažādu vīrusu un surogātpasta filtrus. Vietne patur tiesības bloķēt jebkuru e-pastu, ko tā uzskata par nepiemērotu.

E-pasts var saturēt reklāmas, ja jūs nevēlaties saņemt reklāmas un reklāmas ziņojumus no Vietnes, lūdzu, veiciet atteikšanos šeit vai nosūtītajā reklāmas e-pastā.

Jums jāzina, ka nosūtot E-pastu tiek izmantots internets, kas ir atvērta sistēma, un Vietne nevar nodrošināt absolūtu drošību, ka visi E-pasti tiek saņemti bez kļūdām, nav bojāti un ir bez vīrusiem un ka tie nepazudīs, netiks iznīcināti vai pārtverti, un/vai atšifrēti. Tādēļ mēs nesūtām sensitīvu vai personiski identificējamu informāciju, izmantojot E-pastu. Vietne neuzņemas atbildību attiecībā uz E-pasta saturu, ja tas ir ticis bojāts, pārtverts, atšifrēts vai citādi piesavināts.

Nosūtītā E-pasta saturs var būt konfidenciāls un paredzēts attiecīgam vietnes apmeklētājam. Ja esat saņēmis E-pastu, kurš nav paredzēts jums, šādi apstākļi neatļauj jums izmantot vai izpaust šo informāciju. Lūdzu, nekavējoties informējiet Vietnes administratoru un izdzēsiet šo E-pastu. Jebkāda neatļauta Vietnes E-pasta satura izmantošana, atklāšana, pavairošana vai izplatīšana ir aizliegta.

Saņemot un atverot E-pastu no Vietnes, jūs piekrītat visiem Vietnes noteikumiem un nosacījumiem.

Vippo.lv ir neatkarīgs starpnieks, kas piedāvā informatīvu platformu par aizdevumiem internetā, bez jebkādas maksas iepazīstina patērētājus ar aizdevēju kredīta līguma speciālajiem noteikumiem un citu būtisku informāciju. Visiem piedāvātiem aizdevējiem ir kreditēšanas iestādes atbilstoša licence. Vippo.lv nav aizdevējs un neizsniedz aizdevumus.